Endermologia

Robisz wszystko, by mieć zgrabną figurę, jednak bezskutecznie? Poznaj możliwości, jakie skrywa w sobie endermologia. To zabieg, dzięki któremu wymodelujesz sylwetkę oraz zapomnisz o uporczywym cellulicie. Znajdziesz go w ofercie naszej kliniki medycyny estetycznej w mieście Warszawa.

Zdaj się na skuteczny masaż podciśnieniowy

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który wykazuje silne oddziaływanie na tkankę łączną skóry. Uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej - zwykle opornej na dietę oraz ćwiczenia, a ponadto stymuluje produkcję włókien kolagenowych. Wszystko to odbywa się w sposób bezbolesny i bezinwazyjny.

Endermologia nie tylko na odchudzanie

Endermologia jest zabiegiem, którego działanie nie ogranicza się wyłącznie do modelowania sylwetki. Dzięki pobudzaniu produkcji włókien kolagenowych, wpływa korzystnie na kondycję skóry twarzy. Poprawia owal i nadaje większej elastyczności. Sprawia, że odzyskujesz młodszy wygląd - bez konieczności stosowania inwazyjnych zabiegów.

Postaw na profesjonalizm i doświadczenie

Wybierając Dermapure masz pewność bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu. Dysponujemy wyłącznie najnowszym sprzętem obsługiwanym przez doświadczonych specjalistów. Dzięki swojej wiedzy, są w stanie dobrać optymalne parametry urządzenia, by zapewnić oczekiwane efekty.

Już teraz skontaktuj się z nami i umów na wizytę w mieście Warszawa. Z naszą pomocą odzyskasz zgrabną figurę i młodszy wygląd.