Karboksyterapia Carbo Royal 5000

Od dawna walczysz z mankamentami ciała? Chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej, cellulitu lub zmarszczek? Karboksyterapia to zabieg, dzięki któremu odzyskasz atrakcyjny wygląd i znów staniesz się pewna siebie.

Bezbolesna alternatywa inwazyjnych zabiegów

Karboksyterapia jest odpowiedzią na poszukiwania bezbolesnej alternatywy dla inwazyjnych sposobów walki z tkanką tłuszczową oraz oznakami starzenia. Zabieg doskonale sprawdza się w przypadku:

·         redukcji cellulitu w każdym stadium zaawansowania

·         zmniejszania widoczności rozstępów

·         usuwania zmarszczek

·         przywracania skórze jędrności i elastyczności

·         zmniejszenia widoczności cieni i worków pod oczami

·         zapobiegania łysieniu.

Ponadto stanowi alternatywę dla liposukcji - zabiegu chirurgicznego polegającego na odsysaniu tłuszczu. Wprowadzany miejscowo CO2 ulega częściowej przemianie w kwas węglowy, który odpowiada za rozpuszczenie adipocytów oraz zwiększenie ukrwienia. Dzięki temu przepływ limfy jest intensywniejszy, dochodzi do poprawy metabolizmu oraz szybszego i efektywniejszego wydalania uwolnionego tłuszczu.

Postaw na zaawansowany sprzęt i doświadczenie

Nasze Centrum Medycyny Estetycznej w mieście Warszawa posiada zaawansowany sprzęt. Dzięki temu gwarantujemy, że karboksyterapia jest wysoce skuteczna i bezpieczna. Dysponujemy urządzeniem, które - jako jedyne na rynku - posiada regulację temperatury, co przekłada się na zwiększony komfort zabiegu.

Już teraz umów się na kurację, by odzyskać atrakcyjny wygląd - wymodelować sylwetkę i wyeliminować mankamenty urody.