Lipoliza iniekcyjna

Chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, by wymodelować figurę? Lipoliza iniekcyjna to alternatywa dla liposukcji, dzięki której osiągniesz oczekiwane efekty bez skalpela. Odwiedź naszą Klinikę w mieście Warszawa i przekonaj się, że to możliwe!

Wysoka skuteczność gwarantowana

Lipoliza iniekcyjna to zabieg niezwykle skuteczny, który pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej w sposób mniej inwazyjny niż liposukcja. Polega na dokonywaniu iniekcji w najbardziej newralgiczne miejsca specjalnie przygotowanymi preparatami na bazie fosfatydylocholiny lub dekoksycholanu sodu. Właściwości tych substancji prowadzą odpowiednio do rozpadu tłuszczu albo do rozpadu całych komórek tłuszczowych.

Chociaż już jednorazowy zabieg przynosi wyraźną poprawę, dla osiągnięcia optymalnego efektu zaleca się wykonać serię zabiegów z miesięcznymi odstępami czasu. Liczba zabiegów w serii uzależniona jest od ilości tkanki tłuszczowej oraz partii ciała.

Pozbądź się tłuszczu z każdej partii ciała

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem, który pozwala w sposób kontrolowany pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranej partii ciała. W ten sposób można modelować:

·         plecy (dolny odcinek narażony na "boczki")

·         biodra

·         wewnętrzną część ud

·         pośladki

·         brzuch

·         obwisłe ramiona

·         podwójny podbródek.

Postaw na profesjonalizm i bezpieczeństwo

Poddając się lipolizie inekcyjnej w naszej Klinice w mieście Warszawa, masz zagwarantowany profesjonalizm. Zabiegi wykonuje kosmetolog z wiedzą i doświadczeniem, co daje Ci pełne poczucie bezpieczeństwa.

Już teraz skontaktuj się z nami, by wybrać dogodny termin zabiegu.