LipoRadioLogie™


Poznaj moc frakcyjnych fal radiowych i pozbądź się tkanki tłuszczowej


Chcesz uzyskać szczupłą sylwetkę i zniwelować uporczywy cellulit? LipoRadioLogie™ to urządzenie, dzięki któremu Twój atrakcyjny wygląd jest na wyciągnięcie ręki. Wykorzystując frakcyjne fale radiowe, pomaga wymodelować sylwetkę oraz poprawić kondycję skóry. A to wszystko w mieście Warszawa.

Jedno urządzenie - wiele możliwości

LipoRadioLogie™ jest innowacyjnym urządzeniem, które skrywa w sobie ogromny potencjał. Posiada nowoczesne głowice pozwalające na wykonywanie takich zabiegów jak:

·         THERMA RF - frakcyjne fale radiowe

·         kriolipoliza

·         bipolarna fala radiowa

·         podczerwień i światło LED

·         mechaniczny masaż rolkami

·         vacuum.

Aż 5 różnych głowic zabiegowych sprawia, że urządzenie można stosować zarówno do modelowania sylwetki, jak i odmładzania. Dzięki specjalnej konstrukcji, głowice są w stanie idealnie opracować wszystkie partie ciała, a także twarz, szyję i dekolt.

Postaw na profesjonalistów

Czy wiesz, że tylko umiejętnie przeprowadzone zabiegi są w stanie przynieść oczekiwane efekty? Dlatego zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie. Obsługą urządzenia zajmują się specjaliści, dzięki czemu przeprowadzane zabiegi są niezwykle precyzyjne oraz dostosowane do potrzeb pacjenta. Zapewniają przy tym bezpieczeństwo i wyraźne rezultaty - już po pierwszej serii.

Chcesz poddać się zabiegowi z wykorzystaniem nowoczesnego i wielofunkcyjnego urządzenia LipoRadioLogie™ VINCI II? Już teraz umów się na wizytę w mieście Warszawa - telefonicznie lub osobiście.