Mezoterapia igłowa

Chcesz wyeliminować oznaki starzenia? Zależy Ci na wyeliminowaniu niedoskonałości skóry? Szukasz sposobów na wypadające włosy? Mezoterapia igłowa jest odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby.

Jeden zabieg - moc możliwości

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem, który skrywa w sobie ogromny potencjał. Od lat wykorzystywany jest na wielu płaszczyznach, pozwalając wyeliminować niedoskonałości skóry oraz poprawić kondycję włosów.

Zabieg mezoterapii igłowej to propozycja idealna dla Ciebie, jeśli:

·         Twoja skóra jest przesuszona i matowa oraz potrzebuje nawilżenia

·         skóra twarzy, szyi i dekoltu utraciła jędrność

·         masz przebarwienia

·         chcesz pozbyć się worków i cieni pod oczami,

·         zmagasz się z cellulitem

·         zależy Ci na zmniejszeniu widoczność zmarszczek

·         dotknął Cię problem łysienia

·         chcesz pozbyć się miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Wysoka skuteczność gwarantowana

Mezoterapia igłowa polega na wykonywaniu iniekcji specjalnie przygotowanym preparatem. Dzięki temu, że jego skład jest precyzyjnie dobrany pod kątem indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta, zabieg zapewnia wysoką skuteczność działania.

Widoczne efekty zależne są od ilości wykonanych zabiegów. Zaleca się przeprowadzenie serii iniekcji (3-5) w regularnych odstępach czasu, by po kilku miesiąca rezultaty okazały się prawdziwym zaskoczeniem. Stan skóry ulega wyraźnej poprawie - staje się jędrna i bardziej napięta, znikają zmarszczki, głębokie bruzdy ulegają spłyceniu. Dochodzi do redukcji cellulitu, a w przypadku łysienia - do wzmocnienia cebulek włosowych i zahamowania procesu wypadania włosów.

Wykorzystaj możliwości mezoterapii igłowej - już teraz skontaktuj się z naszym Centrum Medycyny Estetycznej. Działamy w mieście Warszawa (Śródmieście).