Osocze bogatopłytkowe

Wraz z wiekiem proces starzenia skóry nasila się. Zmarszczki stają się coraz bardziej widoczne, a skóra traci elastyczność i staje się wiotka. Chociaż starzenie się jest nieuchronnym procesem, można skutecznie go opóźnić. Wykorzystaj możliwości, jakie daje osocze bogatopłytkowe i zachwycaj młodszym wyglądem.

Naturalne odmłodzenie i regeneracja

Osocze bogatopłytkowe zapewnia efekt naturalnego odmłodzenia bez ingerencji skalpela. Zabieg polega na pobraniu krwi własnej pacjenta, odizolowaniu osocza i wstrzyknięciu go w głębokie warstwy skóry.

Osocze zawiera liczne czynniki wzrostu, które odpowiadają za pobudzenie syntezy kolagenu i naczyń krwionośnych. Jednocześnie przyspieszają proces powstawania nowych komórek naskórka. Dzięki temu skóra nie tylko  ulega regeneracji, ale również dochodzi do poprawy jej gęstości, napięcia i elastyczności. Znikają fałdy, a zmarszczki zostają wygładzone. Skóra staje się wyraźnie młodsza, a twarz emanuje blaskiem.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm

Decydując się na zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w naszej Klinice w mieście Warszawa, masz pewność pełnego profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wiedzę oraz doświadczenie. Ze szczególną precyzją dokonują iniekcji, by uzyskać zadowalające rezultaty.

Chcesz wykorzystać odmładzającą moc osocza bogatopłytkowego? Już teraz umów się na zabieg w naszej klinice. Zapewniamy atrakcyjne ceny w mieście Warszawa.

Skontaktuj się i umów na wizytę!