Peeling kawitacyjny (ultradzwiękowy), peeling migdałowy

Twoja skóra wymaga profesjonalnej pielęgnacji? Zmagasz się z zaskórnikami lub przebarwieniami? Poszukujesz sposobu na wygładzenie drobnych zmarszczek? Poznaj moc, jaką skrywają w sobie peelingi. Znajdziesz je w ofercie naszej Kliniki zlokalizowanej w mieście Warszawa.

Postaw na głębokie oczyszczanie skóry

Twoja skóra wymaga gruntownego oczyszczenia - nie tylko powierzchniowego, ale przede wszystkim dogłębnego. Takiego, który poprawia kondycję cery, zapewnia efekt ujędrnienia oraz precyzyjnego oczyszczenia porów. Dlatego wykonujemy peeling kawitacyjny (ultradźwiękowy), który stanowi alternatywę dla peelingów mechanicznych, nieinwazyjnych zabiegów liftingujących oraz kuracji o działaniu nawilżającym.

Peelingi kawitacyjne to doskonałe rozwiązanie dla osób zmagających się z cerą trądzikową i skłonną do przetłuszczania.

Gdy skóra potrzebuje regeneracji

W naszej ofercie znajdziesz również peelingi z wykorzystaniem kwasu migdałowego, które zapewniają efekt odmłodzenia oraz przyczyniają się do regeneracji.

Kwas migdałowy działa delikatnie złuszczająco, usuwając przebarwienia oraz wygładzając skórę. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób z cerą wrażliwą i skłonną do podrażnień - także z tendencją do powstawania zmian trądzikowych. Kwas migdałowy o właściwościach bakteriobójczych jest łagodny dla skóry, zapewniając jednocześnie doskonałe efekty kuracji. Cera staje się wygładzona, pozbawiona zaskórników i nabiera młodzieńczego blasku.

Przekonaj się o możliwościach peelingów - już teraz umów się na wizytę w mieście Warszawa. Zajmiemy się Twoją skórą, zapewniając profesjonalną pielęgnację.