Powiększanie ust

Twoje usta są mało wydatne? Optyczne ich powiększanie skończyło się niepowodzeniem? Jeśli chcesz osiągnąć zadowalające efekty, poddaj się zabiegowi z zakresu medycyny estetycznej, jakim jest powiększanie ust. Cena proponowana przez naszą klinikę pozytywnie Cię zaskoczy.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Dermapure to klinika medycyny estetycznej w mieście Warszawa, której oferta odzwierciedla aktualne trendy. Trendy także w zakresie powiększania ust. Zabieg wykonujemy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego - uważanego za jeden z najbardziej bezpiecznych wypełniaczy. Jego zaletą jest nie tylko powiększenie, ale również optymalne nawilżenie ust. Dzięki temu nabierają jeszcze większej zmysłowości.

Zabieg powiększania ust nie jest zbyt bolesny (wszystko zależy od progu wrażliwości na ból). Żeby jednak zagwarantować pełen komfort, przeprowadzamy go w znieczuleniu miejscowym (za pomocą specjalnej maści).

Tylko 30 minut wystarczy, by zmienić się nie do poznania.  

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Powiększanie ust jest prawdziwą sztuką. Sztuką, która wymaga nie tylko ogromnej wiedzy, ale również precyzji.

Jeśli chcesz mieć pewność, że powiększanieust spełni Twoje oczekiwania, zdaj się na nasze doświadczenie. Gwarantujemy, że po zabiegu Twoje usta nabiorą atrakcyjnego kształtu. Będą wyglądać naturalnie, jeszcze bardziej podkreślając urodę.

Nasze Centrum znajduje się w mieście Warszawa. Zapraszamy pacjentki nie tylko ze stolicy, ale i innych regionów Polski. Gwarantujemy satysfakcjonujące efekty zabiegu, zgodne z oczekiwaniami.