Wolumetria twarzy -usieciowany kwas hialuronowy

Na Twojej twarzy coraz bardziej widać upływający czas? Skóra stała się wiotka i elastyczna, czego skutkiem jest zmiana konturu? Powstrzymaj oznaki starzenia, poddając się wolumetrii. To zabieg, który - wykorzystując kwasy - przywraca młodszy i bardziej promienny wygląd. Zgłoś się więc do naszej Kliniki w mieście Warszawa, by zatrzymać upływający czas i związane z tym oznaki starzenia.

Wolumetria alternatywą inwazyjnego liftingu

Chociaż proces starzenia jest nieunikniony, warto wykorzystać potencjał drzemiący w medycynie estetycznej. Wolumetria twarzy jest jednym z tych zabiegów, które stanowią doskonałą alternatywę inwazyjnego liftingu. Bez konieczności stosowania skalpela poprawiają wygląd, wypełniając zapadnięte policzki oraz podnosząc owal twarzy.

Zabieg polega na wprowadzeniu specjalnego preparatu (izraelskiego  preparatu medycznego Dr Korman) za pomocą igły lub kaniuli, który dostaje się do głębokich warstw tkanki podskórnej. Po iniekcji wykonujemy delikatny masaż, by dokładnie i równomiernie rozprowadzić preparat. Chociaż zabieg nie należy do zbyt bolesnych, w celu zwiększenia komfortu nakładana jest maść znieczulająca.

Odkryj moc kwasu hialuronowego

Wolumetrię twarzy wykonuje się preparatem na bazie kwasu hialuronowego. Jego działanie polega nie tylko na wypełnieniu zapadniętych policzków czy podniesieni owalu. Kwasy, dzięki swoim właściwościom, zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia oraz spłycają zmarszczki i bruzdy. Działając na kilku płaszczyznach jednocześnie, przywracają atrakcyjny wygląd.

Juz teraz skontaktuj się z nami, by w mieście Warszawa umówić się na zabieg w dogodnym dla Ciebie terminie. 

Zabieg wykonywany preparatmi: Dr. Korman, Juvederm, Teosyal, Restylane, Xela